Hızlı ve Güvenli Kargo!

TAPTAZE DOĞAL ÜRÜNLER

Sık Sorulan Sorular

Ürünleriniz doğal mıdır?

Ürünlerimiz sizler için özenle işlenip sofralarınıza sunulmaktadır. Hiçbir aşamada zirai ve kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamakla birlikte, üretim tesisimizde %100 ev yapımı üretim faaliyeti gerçekleştirilmektedir.

Sebze ve meyveleri nasıl tedarik ediyorsunuz?

Sebze ve meyvelerimiz; bahçe, tarla ve bağlarımızda özenle yetiştirilip toplanmaktadır. Toprak yapısına uygun olmayan meyve ve sebzeler ise Anadolu’nun farklı köylerinde doğal üretim yapan çiftçilerimizden temin edilmektedir.

Ürünlerde koruyucu madde kullanılıyor mu?

Hiçbir aşamada zirai ve kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamakla birlikte, üretim tesisimizde de katkı maddesi (renklendirici, koruyucu, tatlandırıcı, asetik asit, glukoz şurubu vb.) kullanılmadan ekstra geleneksel üretim gerçekleştirilmektedir.

Üretimden sonra ürünleri nasıl muhafaza ediyorsunuz?

Ürünlerimizi, tazeliği ve lezzetinden ödün vermeyecek şekilde soğuk hava depolarımızda özenle koruyoruz.

Ürünlerin ambalajı nasıl yapılmaktadır?

Sipariş edilen ürünler özel kolilerimiz içerisinde çevrelerine köpük yerleştirilerek sabitlenmekte ve kolilerin ağızları özenle kapatılarak kargo firmasına teslim edilmektedir.

Hangi kargo ile anlaşmalısınız?

Siparişleriniz PTT Kargo ile gönderilmektedir.

Gönderilen ürün hasarlı olduğunda ne yapmalıyım?

Hasarlı ürünler fotoğraflanıp tarafımıza gönderilmelidir. İnceleme sonrasında yeni ürününüz hızlı bir şekilde adresinize kargolanacaktır.

Ürün değişimi yapılmakta mıdır?

Koşulsuz şartsız iade ve değişim imkanı bulunmaktadır.

WhatsApp